Saturday 30 April 2016

Division 2

14:30
Bettws
2 - 4
Berriew
14:30
Borth Utd
1 - 2
Radnor Valley
14:30
Builth Wells
1 - 1
Bont
14:30
Dyffryn Banw
3 - 3
Newbridge-on-Wye
14:30
Penybont
2 - 5
Kerry

Division 1

14:30
Knighton
2 - 1
Llanrhaeadr
14:30
Llandrindod Wells
3 - 0
Montgomery
14:30
Machynlleth
4 - 4
Waterloo
14:30
Penrhyncoch
1 - 1
Hay St Mary

Wednesday 27 April 2016

Division 1

 
18:45
Bow Street
0 - 2
Aberaeron
19:30
Hay St Mary
1 - 0
Llandrindod Wells
18:45
Llanrhaeadr
1 - 1
Carno
19:30
Penrhyncoch
3 - 2
Tywyn Bryncrug

Division 2

18:45
Dyffryn Banw
0 - 3
Kerry
19:00
Newbridge-on-Wye
2 - 3
Abermule
18:45
Penybont
1 - 5
Radnor Valley

Monday 25 April 2016

Division 1

 
18:45
Carno
1 - 0
Penrhyncoch

Division 2

18:45
Kerry
0 - 1
Radnor Valley

Sunday 24 April 2016

Division 2

14:30
Borth Utd
3 - 4
Aberystwyth Uni

Saturday 23 April 2016

Division 1

14:30
Aberaeron
0 - 1
Llanidloes
14:30
Llanrhaeadr
1 - 3
Hay St Mary
14:30
Machynlleth
2 - 1
Knighton
14:30
Penrhyncoch
4 - 0
Montgomery

Division 2

14:30
Abermule
P - P
Builth Wells
14:30
Borth Utd
0 - 1
Dyffryn Banw
14:30
Newbridge-on-Wye
3 - 1
Aberystwyth Uni
14:30
Penybont
0 - 4
Berriew
14:30
Radnor Valley
5 - 0
Bont

Wednesday 20 April 2016

Division 1

18:45
Aberaeron
3 - 2
Tywyn Bryncrug
18:30
Bow Street
7 - 2
Machynlleth
18:45
Carno
1 - 1
Knighton
19:30
Llanidloes
0 - 3
Penrhyncoch

Division 2

18:30
Aberystwyth Uni
1 - 1
Bont
18:30
Builth Wells
1 - 3
Radnor Valley
18:30
Dyffryn Banw
2 - 0
Bettws
18:30
Kerry
2 - 3
Berriew

Tuesday 19 April 2016

Division 2

18:30
Churchstoke
5 - 1
Abermule

Monday 18 April 2016

Division 2

18:30
Aberystwyth Uni
2 - 1
Borth Utd

Saturday 16 April 2016

Division 2

14:30
Abermule
0 - 1
Dyffryn Banw
14:30
Borth Utd
0 - 2
Berriew
14:30
Kerry
2 - 1
Bettws
14:30
Penybont
0 - 1
Bont
14:30
Presteigne
1 - 0
Four Crosses

Division 1

14:30
Llanidloes
3 - 2
Waterloo
14:30
Machynlleth
0 - 3
Llandrindod Wells

League Cup 15-16 - Quarter Final

14:30
Hay St Mary
3 - 1
Montgomery
14:30
Knighton
7 - 0
Aberaeron
14:30
Llanrhaeadr
2 - 3
Carno
14:30
Penrhyncoch
3 - 1
Radnor Valley

Thursday 14 April 2016

Division 2

19:30
Berriew
5 - 2
Four Crosses

Wednesday 13 April 2016

Division 2

18:30
Bettws
4 - 3
Abermule
18:30
Bont
0 - 0
Aberystwyth Uni

Division 1

19:30
Penrhyncoch
5 - 1
Machynlleth
18:30
Waterloo
0 - 4
Carno

Tuesday 12 April 2016

Division 2

19:30
Berriew
4 - 2
Churchstoke

Saturday 9 April 2016

Division 2

14:30
Bettws
2 - 2
Aberystwyth Uni
14:30
Borth Utd
2 - 0
Presteigne
14:30
Dyffryn Banw
3 - 1
Builth Wells

Division 1

14:30
Carno
4 - 0
Waterloo
14:30
Hay St Mary
2 - 0
Tywyn Bryncrug
14:30
Llanrhaeadr
4 - 2
Llandrindod Wells
14:30
Montgomery
4 - 2
Aberaeron

ER Jenkins Cup 15-16 - Semi Final

14:30
Abermule
1 - 4
Berriew
14:30
Radnor Valley
3 - 3
Kerry
Radnor won 5-3 on penalties

Wednesday 6 April 2016

Division 2

18:15
Borth Utd
4 - 1
Bont

Division 1

19:30
Llandrindod Wells
2 - 0
Penrhyncoch

Tuesday 5 April 2016

Division 2

18:15
Churchstoke
3 - 0
Dyffryn Banw
18:15
Kerry
1 - 1
Abermule
18:15
Penybont
P - P
Radnor Valley

Monday 4 April 2016

ER Jenkins Cup 15-16 - Round 1

20:00
Berriew
3 - 0
Borth Utd

Saturday 2 April 2016

Division 2

14:30
Bont
0 - 7
Berriew
14:30
Dyffryn Banw
5 - 0
Presteigne
14:30
Newbridge-on-Wye
3 - 1
Builth Wells
14:30
Penybont
1 - 2
Bettws
14:30
Radnor Valley
4 - 0
Abermule

Division 1

14:30
Carno
P - P
Penrhyncoch
14:30
Hay St Mary
3 - 1
Bow Street
14:30
Knighton
2 - 0
Waterloo
14:30
Llandrindod Wells
3 - 0
Llanidloes
14:30
Llanrhaeadr
P - P
Aberaeron
14:30
Montgomery
3 - 2
Welshpool
 

Latest news

LEAGUE goes down to the wire
General LEAGUE goes down to the wire

Last full days fixtures will decide Championship

PROMOTION and RELEGATION
General PROMOTION and RELEGATION

Getting clearer as end of season beckons

BONT are relegated
General BONT are relegated

and return back to the Aber & District League

 

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe