Wednesday 25 April 2018

Division 2

18:45
Brecon Northcote
1 - 2 Full time
Builth Wells
18:45
Dolgellau
0 - 1 Full time
Dyffryn Banw

Division 1

18:45
Churchstoke
2 - 4 Full time
Carno
18:45
Kerry
3 - 5 Full time
Llanfair United
19:45
Knighton Town
0 - 3 Full time
Llanrhaeadr
19:45
Llandrindod Wells
vs
Aberaeron
19:30
Llanidloes Town
0 - 0 Full time
Berriew
18:45
Tywyn Bryncrug
1 - 2 Full time
Bow Street

Monday 23 April 2018

Division 1

18:30
Churchstoke
1 - 1 Full time
Berriew

Saturday 21 April 2018

Division 2

14:30
Abermule
4 - 0 Full time
Brecon Northcote
14:30
Builth Wells
1 - 1 Full time
Dyffryn Banw
14:30
Llansantffraid
P - P
Talgarth Town
14:30
Montgomery Town
1 - 4 Full time
Newbridge-on-Wye
14:30
Penybont Utd
3 - 0 Full time
Presteigne St Andrews

Division 1

14:30
Berriew
3 - 2 Full time
Aberaeron
14:30
Borth Utd
1 - 4 Full time
Llanidloes Town
14:30
Carno
1 - 2 Full time
Llandrindod Wells
14:30
Churchstoke
0 - 6 Full time
Knighton Town
14:30
Llanrhaeadr
5 - 1 Full time
Kerry
14:30
Machynlleth
1 - 6 Full time
Llanfair United
14:30
Tywyn Bryncrug
3 - 0 Full time
Radnor Valley
14:30
Welshpool
1 - 1 Full time
Bow Street

Wednesday 18 April 2018

Division 2

18:30
Abermule
3 - 0 Full time
Dyffryn Banw
18:30
Brecon Northcote
5 - 1 Full time
Talgarth Town
18:30
Penybont Utd
P - P
Builth Wells

Division 1

18:30
Borth Utd
1 - 5 Full time
Tywyn Bryncrug
18:30
Churchstoke
2 - 5 Full time
Welshpool
18:30
Kerry
4 - 3 Full time
Berriew
19:30
Llandrindod Wells
4 - 1 Full time
Carno
18:30
Machynlleth
3 - 1 Full time
Aberaeron

Monday 16 April 2018

Division 2

18:30
Dyffryn Banw
3 - 4 Full time
Aberystwyth Uni

Saturday 14 April 2018

Division 1

14:30
Borth Utd
2 - 4 Full time
Churchstoke
14:30
Kerry
3 - 0 Full time
Llanidloes Town
14:30
Knighton Town
2 - 3 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Llanfair United
2 - 0 Full time
Llandrindod Wells
14:30
Llanrhaeadr
9 - 0 Full time
Machynlleth

Division 2

14:30
Builth Wells
3 - 0 Full time
Abermule
14:30
Dolgellau
1 - 1 Full time
Hay St Marys
14:30
Montgomery Town
1 - 2 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Penybont Utd
0 - 2 Full time
Brecon Northcote
14:30
Talgarth Town
1 - 4 Full time
Llansantffraid

League Cup 17-18 - Quarter Final

14:30
Bow Street
1 - 0 Full time
Berriew
13:00
Carno
1 - 5 Full time
Aberaeron
14:30
Welshpool
5 - 1 Full time
Radnor Valley

Thursday 12 April 2018

Division 1

18:15
Churchstoke
P - P
Berriew

Wednesday 11 April 2018

Division 1

18:15
Bow Street
2 - 3 Full time
Machynlleth
14:30
Llanfair United
P - P
Kerry
18:15
Llanfair United
4 - 2 Full time
Kerry
19:30
Welshpool
4 - 4 Full time
Knighton Town

Division 2

19:30
Presteigne St Andrews
1 - 1 Full time
Abermule

Monday 9 April 2018

Division 1

19:30
Berriew
4 - 3 Full time
Llanfair United

Saturday 7 April 2018

Division 1

14:30
Borth Utd
P - P
Kerry
14:30
Llanrhaeadr
P - P
Llandrindod Wells
14:30
Machynlleth
P - P
Tywyn Bryncrug

Division 2

14:30
Brecon Northcote
P - P
Hay St Marys
14:30
Dolgellau
P - P
Talgarth Town
14:30
Dyffryn Banw
P - P
Abermule
14:30
Newbridge-on-Wye
P - P
Llansantffraid

League Cup 17-18 - Quarter Final

14:30
Bow Street
P - P
Berriew
14:30
Carno
P - P
Aberaeron
14:30
Llanfair United
P - P
Knighton Town
14:30
Welshpool
P - P
Radnor Valley

Monday 2 April 2018

Division 1

14:30
Carno
P - P
Llanrhaeadr
14:30
Churchstoke
P - P
Kerry

Latest news

FAW Exclusive Invite to clubs of the league
General FAW Exclusive Invite to clubs of the league

Exclusive FAW digital workshop, Invite-only event for Welsh Football Clubs.

SPAR awards announced
General SPAR awards announced

for the month of March,2018

Top Goal Scorers
General Top Goal Scorers

up to the end of March 2018

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe