Saturday 31 March 2018

Division 1

14:30
Aberaeron
3 - 3 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Borth Utd
2 - 9 Full time
Llanrhaeadr
14:30
Bow Street
2 - 1 Full time
Llandrindod Wells
14:30
Kerry
P - P
Llanidloes Town
14:30
Llanfair United
3 - 1 Full time
Carno
14:30
Machynlleth
2 - 1 Full time
Berriew

Division 2

14:30
Brecon Northcote
5 - 0 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Dyffryn Banw
1 - 5 Full time
Llansantffraid
14:30
Montgomery Town
P - P
Penybont Utd
14:30
Newbridge-on-Wye
4 - 2 Full time
Abermule
14:30
Talgarth Town
P - P
Dolgellau

Friday 30 March 2018

Division 2

19:30
Hay St Marys
P - P
Builth Wells

Division 1

19:30
Knighton Town
2 - 2 Full time
Churchstoke
19:30
Welshpool
4 - 1 Full time
Radnor Valley

Wednesday 28 March 2018

Division 1

19:30
Llanidloes Town
3 - 0 Full time
Churchstoke

Tuesday 27 March 2018

Division 2

19:30
Llansantffraid
2 - 0 Full time
Dyffryn Banw

Saturday 24 March 2018

Division 1

14:30
Aberaeron
3 - 2 Full time
Llanrhaeadr
14:30
Berriew
2 - 3 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Carno
5 - 1 Full time
Borth Utd
14:30
Churchstoke
3 - 1 Full time
Llandrindod Wells
14:30
Llanfair United
2 - 1 Full time
Knighton Town
14:30
Llanidloes Town
2 - 2 Full time
Welshpool
14:30
Machynlleth
0 - 3 Full time
Bow Street
14:30
Radnor Valley
5 - 1 Full time
Kerry

Division 2

14:30
Abermule
2 - 3 Full time
Hay St Marys
14:30
Builth Wells
6 - 0 Full time
Aberystwyth Uni
14:30
Dolgellau
2 - 3 Full time
Llansantffraid
15:30
Dyffryn Banw
3 - 0 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Montgomery Town
0 - 2 Full time
Brecon Northcote
14:30
Penybont Utd
0 - 7 Full time
Newbridge-on-Wye

Wednesday 21 March 2018

Division 1

19:30
Llandrindod Wells
P - P
Kerry

Saturday 17 March 2018

Division 2

14:30
Aberystwyth Uni
2 - 3 Full time
Hay St Marys
14:30
Dyffryn Banw
P - P
Talgarth Town
14:30
Montgomery Town
1 - 3 Full time
Dolgellau
14:30
Newbridge-on-Wye
3 - 4 Full time
Brecon Northcote
14:30
Penybont Utd
P - P
Abermule

Division 1

14:30
Carno
1 - 3 Full time
Bow Street
14:30
Churchstoke
5 - 0 Full time
Borth Utd
14:30
Llanidloes Town
1 - 0 Full time
Kerry
14:30
Machynlleth
1 - 4 Full time
Llanrhaeadr
14:30
Radnor Valley
P - P
Berriew
14:30
Tywyn Bryncrug
5 - 4 Full time
Welshpool

Tuesday 13 March 2018

Division 1

19:30
Berriew
2 - 0 Full time
Kerry

Saturday 10 March 2018

Division 2

14:30
Abermule
P - P
Talgarth Town
14:30
Brecon Northcote
2 - 4 Full time
Aberystwyth Uni
14:30
Dyffryn Banw
2 - 1 Full time
Newbridge-on-Wye
14:30
Hay St Marys
P - P
Montgomery Town
14:30
Llansantffraid
P - P
Builth Wells
14:30
Penybont Utd
P - P
Dolgellau

Division 1

14:30
Borth Utd
P - P
Berriew
14:30
Churchstoke
P - P
Radnor Valley
14:30
Kerry
1 - 3 Full time
Llanrhaeadr
14:30
Knighton Town
3 - 2 Full time
Bow Street
14:30
Llandrindod Wells
P - P
Carno
14:30
Machynlleth
P - P
Llanidloes Town
14:30
Tywyn Bryncrug
3 - 4 Full time
Aberaeron

Friday 9 March 2018

Division 1

19:30
Welshpool
2 - 0 Full time
Llanfair United

Saturday 3 March 2018

Division 1

14:30
Borth Utd
1 - 6 Full time
Aberaeron

Division 2

14:30
Builth Wells
P - P
Abermule
14:30
Dolgellau
P - P
Dyffryn Banw
14:30
Penybont Utd
P - P
Brecon Northcote
14:30
Presteigne St Andrews
P - P
Montgomery Town
14:30
Talgarth Town
P - P
Llansantffraid

Latest news

ALL ROADS lead to CARNO FC
General ALL ROADS lead to CARNO FC

on Saturday 26th May,2018

BUILTH win Spar Division 2
General BUILTH win Spar Division 2

and are promoted to Spar Division 1 for next season

Top Goal Scorers
General Top Goal Scorers

as of the end of April 2018

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe