Saturday 24 February 2018

Division 1

14:15
Aberaeron
2 - 0 Full time
Borth Utd
14:30
Berriew
1 - 0 Full time
Knighton Town
14:15
Bow Street
8 - 1 Full time
Kerry
14:15
Carno
1 - 1 Full time
Welshpool
14:15
Churchstoke
0 - 2 Full time
Llanidloes Town
14:15
Machynlleth
0 - 3 Full time
Llandrindod Wells
14:15
Radnor Valley
1 - 2 Full time
Llanrhaeadr
14:15
Tywyn Bryncrug
1 - 2 Full time
Llanfair United

Division 2

14:15
Abermule
1 - 0 Full time
Aberystwyth Uni
14:15
Brecon Northcote
5 - 1 Full time
Dolgellau
14:15
Montgomery Town
P - P
Talgarth Town
14:15
Newbridge-on-Wye
0 - 2 Full time
Hay St Marys
14:30
Presteigne St Andrews
0 - 7 Full time
Builth Wells

Saturday 17 February 2018

Division 2

14:15
Aberystwyth Uni
2 - 2 Full time
Dyffryn Banw
14:15
Dolgellau
1 - 1 Full time
Newbridge-on-Wye
14:15
Montgomery Town
0 - 5 Full time
Llansantffraid
14:15
Penybont Utd
P - P
Presteigne St Andrews
14:15
Talgarth Town
0 - 5 Full time
Hay St Marys

Division 1

14:15
Kerry
3 - 2 Full time
Machynlleth
14:30
Llandrindod Wells
5 - 1 Full time
Borth Utd

League Cup 17-18 - 2nd Round

13:45
Abermule
1 - 2 Full time
Bow Street
14:30
Berriew
2 - 2 Full time
Builth Wells
Berriew win 4-3 on pens
13:45
Llanfair United
5 - 0 Full time
Churchstoke
14:30
Llanidloes Town
0 - 3 Full time
Radnor Valley
13:45
Llanrhaeadr
1 - 2 Full time
Carno
14:30
Welshpool
1 - 0 Full time
Brecon Northcote
Abandoned due to a serious injury

Friday 16 February 2018

Division 1

20:00
Knighton Town
2 - 0 Full time
Aberaeron

Saturday 10 February 2018

Division 1

14:15
Aberaeron
P - P
Carno
14:15
Borth Utd
P - P
Radnor Valley
14:15
Bow Street
P - P
Churchstoke
14:30
Llanidloes Town
P - P
Berriew
14:15
Llanrhaeadr
P - P
Llandrindod Wells
14:15
Machynlleth
P - P
Llanfair United
14:15
Tywyn Bryncrug
P - P
Kerry

Division 2

14:15
Brecon Northcote
2 - 2 Full time
Montgomery Town
14:15
Builth Wells
P - P
Dolgellau
14:15
Dyffryn Banw
P - P
Aberystwyth Uni
14:30
Hay St Marys
P - P
Penybont Utd
14:15
Newbridge-on-Wye
P - P
Llansantffraid
14:30
Presteigne St Andrews
P - P
Abermule

Saturday 3 February 2018

Division 1

14:30
Berriew
7 - 1 Full time
Borth Utd
14:15
Carno
P - P
Bow Street
14:15
Kerry
0 - 4 Full time
Aberaeron
14:30
Llandrindod Wells
1 - 2 Full time
Welshpool
14:30
Llanfair United
5 - 4 Full time
Radnor Valley
14:30
Llanidloes Town
1 - 5 Full time
Llanrhaeadr

Division 2

14:15
Dolgellau
P - P
Talgarth Town
14:30
Hay St Marys
2 - 4 Full time
Abermule
14:30
Llansantffraid
0 - 3 Full time
Brecon Northcote
14:15
Montgomery Town
3 - 2 Full time
Aberystwyth Uni
14:15
Newbridge-on-Wye
1 - 1 Full time
Presteigne St Andrews
14:15
Penybont Utd
0 - 2 Full time
Dyffryn Banw

Latest news

FAW Exclusive Invite to clubs of the league
General FAW Exclusive Invite to clubs of the league

Exclusive FAW digital workshop, Invite-only event for Welsh Football Clubs.

SPAR awards announced
General SPAR awards announced

for the month of March,2018

Top Goal Scorers
General Top Goal Scorers

up to the end of March 2018

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe