Saturday 30 December 2017

Division 2

14:00
Abermule
2 - 3 Full time
Montgomery Town
14:00
Dyffryn Banw
1 - 2 Full time
Dolgellau
14:30
Hay St Marys
3 - 1 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Llansantffraid
3 - 2 Full time
Newbridge-on-Wye
14:00
Penybont Utd
P - P
Talgarth Town

Division 1

14:00
Bow Street
2 - 1 Full time
Borth Utd
14:30
Llandrindod Wells
0 - 2 Full time
Knighton Town
14:00
Llanfair United
P - P
Carno
14:00
Llanrhaeadr
3 - 1 Full time
Berriew
14:00
Radnor Valley
3 - 2 Full time
Llanidloes Town
14:00
Tywyn Bryncrug
P - P
Kerry
14:30
Welshpool
1 - 1 Full time
Churchstoke

Tuesday 26 December 2017

Division 1

14:00
Aberaeron
1 - 1 Full time
Bow Street
14:30
Berriew
0 - 2 Full time
Welshpool
13:00
Carno
6 - 0 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Knighton Town
2 - 1 Full time
Radnor Valley
14:00
Llanfair United
1 - 5 Full time
Llanrhaeadr
14:30
Llanidloes Town
5 - 0 Full time
Llandrindod Wells
14:00
Machynlleth
P - P
Borth Utd

Division 2

14:00
Builth Wells
4 - 1 Full time
Newbridge-on-Wye

Sunday 17 December 2017

Division 2

14:00
Dyffryn Banw
P - P
Aberystwyth Uni

Saturday 16 December 2017

Division 1

14:00
Aberaeron
2 - 1 Full time
Berriew
14:00
Bow Street
P - P
Kerry
14:00
Churchstoke
P - P
Knighton Town
14:00
Llanrhaeadr
P - P
Llandrindod Wells
14:00
Machynlleth
P - P
Llanfair United
14:00
Tywyn Bryncrug
2 - 4 Full time
Llanidloes Town
14:30
Welshpool
P - P
Radnor Valley

Division 2

14:00
Aberystwyth Uni
3 - 0 Full time
Dolgellau
14:00
Brecon Northcote
P - P
Montgomery Town
14:00
Newbridge-on-Wye
P - P
Llansantffraid
14:00
Penybont Utd
P - P
Builth Wells

Friday 15 December 2017

Division 1

20:00
Borth Utd
2 - 6 Full time
Carno

Division 2

19:30
Presteigne St Andrews
P - P
Abermule

Saturday 9 December 2017

Division 2

14:00
Aberystwyth Uni
1 - 3 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Llansantffraid
P - P
Dyffryn Banw
14:00
Montgomery Town
P - P
Newbridge-on-Wye
14:00
Talgarth Town
P - P
Hay St Marys

Division 1

14:00
Kerry
P - P
Machynlleth
14:30
Llandrindod Wells
P - P
Borth Utd

League Cup 17-18 - 2nd Round

13:30
Aberaeron
vs
Dolgellau
13:30
Abermule
P - P
Bow Street
14:30
Berriew
P - P
Builth Wells
13:30
Llanfair United
P - P
Churchstoke
14:30
Llanidloes Town
P - P
Radnor Valley
13:30
Llanrhaeadr
P - P
Carno
14:30
Welshpool
P - P
Brecon Northcote

Sunday 3 December 2017

Division 2

14:00
Penybont Utd
0 - 3 Full time
Aberystwyth Uni

Saturday 2 December 2017

Division 1

14:00
Bow Street
2 - 1 Full time
Llanfair United
14:00
Churchstoke
2 - 2 Full time
Aberaeron
14:00
Machynlleth
1 - 6 Full time
Carno
14:00
Radnor Valley
5 - 0 Full time
Borth Utd
14:30
Welshpool
5 - 0 Full time
Llandrindod Wells

Division 2

14:00
Dyffryn Banw
A - A
Talgarth Town

ER Jenkins Cup 17/18 - Quarter Final

13:30
Abermule
P - P
Aberystwyth Uni
14:30
Hay St Marys
vs
Dolgellau
14:30
Llansantffraid
2 - 0 Full time
Newbridge-on-Wye
13:30
Montgomery Town
4 - 1 Full time
Builth Wells

League Cup 17-18 - 2nd Round

13:30
Tywyn Bryncrug
0 - 2 Full time
Knighton Town

Friday 1 December 2017

Division 1

19:30
Berriew
1 - 1 Full time
Llanidloes Town

Latest news

ALL ROADS lead to CARNO FC
General ALL ROADS lead to CARNO FC

on Saturday 26th May,2018

BUILTH win Spar Division 2
General BUILTH win Spar Division 2

and are promoted to Spar Division 1 for next season

Top Goal Scorers
General Top Goal Scorers

as of the end of April 2018

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe