Saturday 30 September 2017

Division 2

14:30
Aberystwyth Uni
0 - 3 Full time
Builth Wells
14:30
Brecon Northcote
5 - 0 Full time
Abermule
14:30
Montgomery Town
P - P
Presteigne St Andrews
14:30
Newbridge-on-Wye
4 - 5 Full time
Dyffryn Banw
14:30
Penybont Utd
1 - 5 Full time
Llansantffraid

Division 1

14:30
Borth Utd
0 - 3 Full time
Llandrindod Wells
14:30
Carno
2 - 6 Full time
Aberaeron
14:30
Churchstoke
1 - 1 Full time
Bow Street
14:30
Kerry
1 - 6 Full time
Welshpool
14:30
Llanidloes Town
3 - 1 Full time
Llanfair United
14:30
Llanrhaeadr
5 - 0 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Radnor Valley
8 - 2 Full time
Machynlleth

Friday 29 September 2017

Division 2

19:30
Hay St Marys
3 - 1 Full time
Talgarth Town

Division 1

19:30
Knighton Town
5 - 0 Full time
Berriew

Tuesday 26 September 2017

Division 2

19:30
Llansantffraid
2 - 1 Full time
Aberystwyth Uni

Saturday 23 September 2017

Division 1

14:30
Aberaeron
0 - 3 Full time
Welshpool
14:30
Kerry
1 - 3 Full time
Borth Utd

Division 2

14:30
Abermule
2 - 3 Full time
Newbridge-on-Wye
14:30
Aberystwyth Uni
13 - 1 Full time
Penybont Utd
14:30
Builth Wells
1 - 0 Full time
Hay St Marys

Saturday 16 September 2017

Division 1

14:30
Aberaeron
0 - 1 Full time
Llanidloes Town
14:30
Bow Street
3 - 1 Full time
Knighton Town
14:30
Carno
1 - 1 Full time
Berriew
14:30
Llandrindod Wells
5 - 0 Full time
Machynlleth
14:30
Llanfair United
5 - 3 Full time
Tywyn Bryncrug
14:30
Llanrhaeadr
6 - 0 Full time
Borth Utd
14:30
Radnor Valley
3 - 2 Full time
Churchstoke

Division 2

14:30
Abermule
2 - 0 Full time
Penybont Utd
14:30
Brecon Northcote
2 - 1 Full time
Dyffryn Banw
14:30
Builth Wells
6 - 0 Full time
Montgomery Town
14:30
Dolgellau
P - P
Talgarth Town
14:30
Llansantffraid
3 - 0 Full time
Hay St Marys

Friday 15 September 2017

Division 2

19:30
Presteigne St Andrews
4 - 2 Full time
Newbridge-on-Wye

Division 1

19:30
Welshpool
4 - 4 Full time
Kerry

Saturday 9 September 2017

Division 2

14:30
Builth Wells
4 - 1 Full time
Presteigne St Andrews
14:30
Newbridge-on-Wye
4 - 1 Full time
Dolgellau
14:30
Penybont Utd
1 - 5 Full time
Montgomery Town
14:30
Talgarth Town
1 - 2 Full time
Dyffryn Banw

Division 1

14:30
Llanfair United
4 - 1 Full time
Machynlleth
14:30
Tywyn Bryncrug
1 - 2 Full time
Churchstoke

Tuesday 5 September 2017

Division 2

19:30
Presteigne St Andrews
3 - 1 Full time
Penybont Utd

Friday 1 September 2017

Division 2

18:30
Builth Wells
1 - 1 Full time
Talgarth Town
19:30
Hay St Marys
3 - 1 Full time
Brecon Northcote

Division 1

19:30
Knighton Town
2 - 3 Full time
Kerry
19:30
Llandrindod Wells
3 - 2 Full time
Llanfair United
19:30
Llanidloes Town
2 - 3 Full time
Radnor Valley
19:30
Welshpool
1 - 4 Full time
Carno

Latest news

FAW Trophy draw
General FAW Trophy draw

has been made today for the last 16.

Fair Play Tables
General Fair Play Tables

As of the end of October 2017

SPAR MONTHLY awards announced
General SPAR MONTHLY awards announced

for the month of October

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe