Monday 24 April 2017

League Cup 16-17 - Qtr Final

18:45
Dolgellau Athletic
0 - 4
Carno

Saturday 22 April 2017

Division 1

14:30
Bow Street
3 - 4
Llanidloes Town
14:30
Carno
1 - 1
Llandrindod Wells
14:30
Llanrhaeadr
4 - 1
Tywyn/Bryncrug
14:30
Machynlleth
0 - 5
Knighton Town
14:30
Rhayader Town
1 - 2
Berriew
14:30
Welshpool Town
1 - 1
Aberaeron

Division 2

14:30
Dyffryn Banw
3 - 1
Penybont
14:30
Newbridge-on-Wye
1 - 3
Dolgellau Athletic

ER Jenkins Cup 16-17 - Semi Final

14:30
Churchstoke
4 - 2
Borth Utd

Wednesday 19 April 2017

Division 2

18:30
Kerry
2 - 0
Dyffryn Banw

Division 1

18:30
Montgomery Town
1 - 6
Carno
18:30
Radnor Valley
3 - 0
Llandrindod Wells

Monday 17 April 2017

Division 1

14:30
Tywyn/Bryncrug
1 - 3
Llanrhaeadr

Saturday 15 April 2017

Division 2

14:30
Borth Utd
0 - 1
Dyffryn Banw
14:30
Churchstoke
3 - 0
Four Crosses
14:00
Penybont
3 - 2
Dolgellau Athletic

Division 1

14:30
Llanrhaeadr
1 - 2
Knighton Town
14:30
Montgomery Town
1 - 0
Hay St Mary's
14:30
Radnor Valley
0 - 3
Welshpool Town

Friday 14 April 2017

Division 1

19:30
Rhayader Town
4 - 1
Tywyn/Bryncrug

Wednesday 12 April 2017

Division 2

18:30
Dyffryn Banw
0 - 2
Llansantffraid Village
18:30
Kerry
2 - 2
Churchstoke

Tuesday 11 April 2017

Division 1

19:30
Llanidloes Town
2 - 0
Llanrhaeadr

Sunday 9 April 2017

Division 1

14:30
Aberaeron
0 - 2
Radnor Valley

Saturday 8 April 2017

Division 1

14:30
Berriew
1 - 2
Carno
15:00
Hay St Mary's
3 - 1
Bow Street
14:30
Llandrindod Wells
2 - 1
Tywyn/Bryncrug
13:30
Machynlleth
1 - 2
Llanidloes Town
14:30
Montgomery Town
1 - 2
Llanrhaeadr

Division 2

14:30
Dyffryn Banw
4 - 0
Builth Wells
15:00
Kerry
0 - 0
Borth Utd
14:30
Penybont
0 - 2
Churchstoke

ER Jenkins Cup 16-17 - Semi Final

14:30
Dolgellau Athletic
2 - 5
Aber Uni

Wednesday 5 April 2017

Division 2

19:30
Borth Utd
2 - 0
Aber Uni
19:30
Presteigne St Andrews
2 - 7
Churchstoke

Tuesday 4 April 2017

Division 1

19:30
Llandrindod Wells
2 - 2
Radnor Valley

Saturday 1 April 2017

Division 2

14:30
Aber Uni
2 - 0
Llansantffraid Village
14:30
Abermule
1 - 2
Churchstoke
14:30
Borth Utd
5 - 5
Newbridge-on-Wye
14:30
Dolgellau Athletic
P - P
Four Crosses
14:30
Dyffryn Banw
1 - 3
Kerry

Division 1

14:30
Berriew
3 - 3
Hay St Mary's
14:30
Carno
2 - 1
Aberaeron
14:30
Knighton Town
1 - 0
Bow Street
14:30
Llanrhaeadr
P - P
Llanidloes Town
14:30
Rhayader Town
3 - 1
Montgomery Town
14:30
Tywyn/Bryncrug
1 - 2
Llandrindod Wells
14:30
Welshpool Town
2 - 0
Radnor Valley

Latest news

RHAYADER are Champions
General RHAYADER are Champions

despite losing at home to Berriew

KERRY are promoted as Champions
General KERRY are promoted as Champions

without playing this afternoon

Fair Play Awards
General Fair Play Awards

As of end of March 2017

Spar Mid Wales League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe